برنامه رژیم غذایی کریس بامستد برای مسترالمپیا 2021

برنامه رژیم غذایی کریس بامستد

بدنساز کریس بامستد رژیم غذایی مستر المپیا 2021 را با 3800 کالری به اشتراک گذاشت! در این مقاله، برنامه غذایی کریس بامستد را از زبان خودش می خوانید…

کریس بامستد اخیرا در مصاحبه ویدئویی که در کانال شخصی خود منتشر کرد، برنامه غذایی موفقیت آمیز خود را شرح داد. این بدنساز کانادایی همه چیزهایی را که به طور متوسط ​​در روز برای کات بدنی و حجم خشک می خورد اعلام کرد. او با بدنی زیبا و بی نقص در مسابقات مسترالمپیا 2021 حاضر شده و با کسب مقام اول، برنده 50 هزار دلار شد.

بامستد روز خود را با صبحانه بلغور جو دوسر ، زغال اخته و پودر پروتئین با طعم شکلات آغاز می کند و این برنامه حرفه ای مربوط به قهرمانی او در سال 2021 است.

کریس بامستد قهرمان فعلی بخش مستر المپیا کلاسیک فیزیک است، جایگاه قهرمانی او در طی سه سال اخیر، مقام اول بوده و موفق شد به به بالای سکوی مستر المپیا صعود کند. این ستاره حرفه ای دنیای بدنسازی قصد دارد این عنوان را برای چهارمین سال متوالی در سال 2022 حفظ کند.

بامستد می گوید: “این برنامه غذایی دقیقا همان چیزی است که من در حال حاضر برای قهرمانی در Olympia می خورم.” “غذاهایی فوق العاده ساده و موثر که در ادامه می خوانید…”

برنامه غذایی کریس بامستد 

در این قسمت رژیم غذایی کریس بامستد برای قهرمانی مسترالمپیا 2021 که از زبان خودش بیان شده، می خوانید. برنامه غذایی بامستد به فارسی ترجمه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است:

وعده اول صبحانه است و شامل بلغور جو دوسر ، زغال اخته و پودر پروتئین با طعم شکلات است. “برنامه صبحانه من به همین سادگی است که به نظر می رسد.” “من دوست دارم جو دوسرم را روی اجاق گاز درست کنم زیرا متوجه شده ام که با این روش حجم بیشتری خواهم داشت.”

وعده غذایی شماره دو عبارت است از تفت دادن سینه مرغ ، برنج سفید (حداکثر 250 گرم) ، کلم بروکلی و سبزیجات سبز “امروز روز استراحت است.” “تنها تفاوت برنامه غذایی من در وعده بعد از تمرین است، من یک شیک پروتئین و چند کیک برنج به عنوان وعده غذایی بعد از تمرین می خورم. و من وعده های غذایی خود را یکسان و ثابت نگه می دارم.”

سومین وعده غذایی، معمولاً غذای قبل از تمرین بامستد است که شامل یک کاسه بوقلمون آسیاب شده و سیب زمینی شیرین خرد شده است.

غذای شماره چهار، ماهی سفید با برنج سفید ، کلم سرخ شده و مارچوبه سرخ شده است. او می گوید: “این احتمالاً کم اشتها برانگیز ترین وعده غذایی من به نظر می رسد، اما این 200 گرم ماهی و 280 گرم برنج، حجم زیادی به من می دهد و بسیار خوشمزه است.”

پنجمین و آخرین وعده غذایی کامل روز ، ماهی قزل آلا است که بیشتر سرخ شده و با برنج سفید بیشتر و کلم بنفش می خورم. بامستد می گوید: “این غذای اصلی من است که در آن چربی زیادی وجود دارد.”

در پایان روز هم، من مقداری “کره آجیل دارم” و با آن یک پودینگ لیوانی تهیه می کنم. این پودینگ از یک پیمانه پودر پروتئین کره بادام زمینی شکلات، مقدار کمی آب و 30 گرم کره آجیل تشکیل شده و یک معجونی “ترکیبی” عالی در فصل غیر مسابقه است.

برنامه غذایی کریس بامستد

کریس بامستد می گوید: “این برنامه غذایی دقیقا همان چیزی است که من در حال حاضر برای قهرمانی در Olympia می خورم.” “غذاهای فوق العاده ساده و اساسی، که تقریباً شبیه برنامه غذایی خارج از فصل مسابقه من است، با این تفاوت که در فصل مسابقات، صبح ها جو نمی خورم و شب ها نیز هر چه دلم می خواهد نمی خورم.”

فیلم مصاحبه برنامه رژیم غذایی کریس بامستد

این فیلم مربوط به برنامه غذایی کریس بامستد و زندگی نامه حرفه ای او برای قهرمانی در مسترالمپیا 2021 است؛ علاوه براین می توانید برای مطالعه بیشتر درمورد زندگی نامه شخصی و ورزشی کریس بامستد لینک زیر را انتخاب نمایید:

مشاهده زندگی نامه کریس بامستد

 

فیلم کریس بامستد-طرز تهیه پنکیک پروتیئن:

 

 منبع : سایت menshealth

** بدنساز مورد علاقه شما کیست؟ می توانید نام قهرمان و الگوی ورزشی خود او را در بخش دیدگاهها بنویسید و به زودی زندگی نامه و رازهای موفقیت قهرمان مورد علاقه خود را در مکمل مارکت مشاهده کنید:

5/5 - (1 امتیاز)
مطلب مفیدی برای شما بود ؟ لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید :)
درباره این مطلب نظر دهید !

پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...