بیوگرافی زندگینامه هادی چوپان تا 1401

بیوگرافی و زندگینامه هادی چوپان مستر المپیا

در این صفحه، بیوگرافی هادی چوپان و زندگینامه حرفه ای هادی چوپان بدنساز ایرانی را که بعد از برگزاری مستر المپیا 2022، تهیه و جمع آوری شده است، می خوانید. این روزها بعد از قهرمانی یک ایرانی در مستر المپیا سوالات بسیاری در مورد چوپان ایجاد شده است که شاید سوال شما هم باشد. اینکه قهرمان مستر المپیا 2022، کیست ،نفر اول مستر المپیا ۲۰۲۲ چگونه به این مقام رسید. هادی چوپان چندم شد.

در واقع شهرت وی بعد از حضور در مستر المپیا 2019 آغاز شد. هادی چوپان از 2019 تا 2022، به مدت 4 سال متوالی در بزرگ ترین مسابقه بدنسازی دنیا یعنی مستر المپیا شرکت کرد و به عناوین قهرمانی رسید. چنین رخدادی در تاریخ بدنسازی ایران، بی سابقه بوده است.

در ادامه با مکمل مارکت همراه باشید تا با بیوگرافی کامل و زندگی نامه هادی چوپان تا سال 1401 آشنا شوید، همچنین می توانید فیلم زندگی نامه هادی چوپان را از زبان خودش در همین صفحه مشاهده کنید. فیلم قهرمانی هادی چوپان در مستر المپیا 2022 و لحظه قهرمانی هادی چوپان در سال ۲۰۲۲ را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. در فیلم کامل قهرمانی، هادی چوپان در مورد زندگی نامه اش نیز صحبت می کند، پشنهاد می کنیم تماشای این فیلم را از دست ندهید.

هادی چوپان مستر المپیا 2022- Hadi Choopan (1)

فیلم زندگی نامه هادی چوپان از زبان خودش

فیلم زندگی نامه هادی چوپان، مربوط به بعد از قهرمانی او در مستر المپیا 2022 است. او از زندگی دشواری که در کودکی داشته و زحماتش برای رسیدن به جایگاه فعلی می گوید.

 

فیلم ویدئویی

فیلم بیوگرافی هادی چوپان در مستر المپیا 2022

فیلم هادی چوپان بعد از اعلام نتایج برنده ها و کسب مدال طلا درمورد زندگینامه اش روی استیج مستر المپیا 2022 شرح می دهد. جایزه هادی چوپان در مستر المپیا 2022، مبغ 400.000 دلار آمریکا است. صحبت های او در پایان مسابقه بسیار جالب است، پیشنهاد می کنیم این فیلم را حتما تا انتها تماشا کنید،

برای مشاهده، روی کادر فیلم کلیک کنید.

 


بیشتر بدانید:

نتایج کامل مستر المپیا 2022 (فینال مستر المپیا 2022 همه رشته ها) فیلم اعلام نتایج مستر المپیا 


 

بیوگرافی هادی چوپان

بیوگرافی هادی چوپان: او متولد (۴ مهر ۱۳۶۶) و بدن‌ساز حرفه‌ای اهل ایران است. او از سال ۱۳۷۹ ورزش پرورش اندام را شروع کرد و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملی بدن‌سازی ایران بوده‌است. چوپان چندین دوره در مسابقات فدراسیون جهانی بدن‌سازی و تناسب‌اندام شرکت کرده و عنوان‌های ملی و بین‌المللی مختلفی را کسب کرده‌است.

زندگینامه هادی چوپان

 هادی چوپان در سال ۱۳۶۶ در روستای ابنو در شهرستان بیضا متولد شد. در نوجوانی همراه برادر بزرگ‌ترش حسن، گچکار بوده‌است و همراه پدر ، 6برادر و خواهرش زندگی می کرده و خانواده فقیر داشته است.

در سال ۱۳۷۹ (۱۳ سالگی) به تشویق برادرش بدن‌سازی را آغاز کرد. پس از گذشتِ سه سال از آغاز فعالیت حرفه‌ای، به مقام سوم کشور و همچنین قهرمانی استان فارس دست پیدا کرد. در سال ۱۳۸۴ نخستین مدال ملی خود را به‌دست‌آورد.

هادی چوپان پس از تجربه کردن شکست‌ها و پیروزی‌های بسیار، چندین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی و نایب‌قهرمانی شده‌است. او بارها در مسابقات جهانی مختلف حضور پیدا کرد و با وجود مشکلات مالی، سرسختانه برای رسیدن به اهدافش تلاش کرد.

مربی او در سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۷ جمشید اوجی بود. پس از آن، چند سال مربی نداشت و از ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ علی نعمتی مربی‌گری او را بر عهده داشت. از اواخر ۱۳۹۶ تا قهرمانی مستر المپیا 2022، مربی او هنی رامبد است. چوپان ساکن شیراز است و مدیریت یک باشگاه بدن‌سازی را بر عهده دارد. هادی چوپان در محافل جهانی ملقب به «گرگ پارسی» (The Persian Wolf) است.

هادی چوپان در مستر المپیا

هادی چوپان در مستر المپیا 2022 توانست به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یابد. چوپان پیش از این نیز سه سال متوالی در این مسابقه شرکت کردو نخستین بار توانست عنوان سومی مستر المپیا را در سال ۲۰۱۹ کسب کند و برندهٔ ۱۰۰ هزار دلار جایزه شود. در سال 2020 نیز مقام چهارم را کسب کرد. او همچنین موفق به دریافت جایزهٔ «قهرمان مردم» در سال 2021 و مدال برنز مستر المپیا 2021 شد.

هادی چوپان

عنوان‌ها و افتخارات 

 • ۱۵ طلای استانی شامل فارس و تهران
 • ۶ مدال کشوری شامل ۳ طلا، ۲ نقره، ۱ برنز
 • نقرهٔ جهان، ۲۰۱۲
 • طلای آسیا، ۲۰۱۳
 • اوورال آسیا، ۲۰۱۳
 • طلای جهان، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵
 • طلای اورال مِستر المپیا، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات شروکلاسیک، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات گرَند پری، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات سان مارینو، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ دبی اکسپو، ۲۰۱۸
 • طلای مسابقات مستر المپیا، پرتغال، ۲۰۱۸
 • طلای مسابقات گرَند پری کرهٔ جنوبی، ۲۰۱۸
 • طلای مسابقات ونکوور پرو کانادا، ۲۰۱۹
 • برنز مِستر المپیا، ۲۰۱۹
 • مقام چهارم مستر المپیا ۲۰۲۰
 • مقام سوم مستر المپیا ۲۰۲۱
 • مقام اول مستر المپیا ۲۰۲۲

 

آرزوی موفقیت و شادی روزافزون برای قهرمان کشور هادی چوپان داریم که پرچم ایران را به عنوان بهترین بدنساز دنیا در سال 2022، بالا برد.

5/5 - (1 امتیاز)
مطلب مفیدی برای شما بود ؟ لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید :)
درباره این مطلب نظر دهید !

پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...