ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲

ایرانی های حاضر در مستر المپیا 2022
در این مقاله لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲ (آذر 1401) را مشاهده می کنید. حضور بدنسازان ایرانی در مستر المپیا 2022، این فصل از مسابقات را بسیار جذاب تر و هیجان انگیز تر از سالهای گذشته کرده است. ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲ امسال بیش از 16 نفر هستند، این رکورد برای ایران در تاریخ مستر المپیا بی سابقه بوده است.

لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲

لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲ شامل بدنسازان ایرانی در مستر المپیا هستند که در دسته ها و رشته های مختلف به رقابت می پردازند. جالب است بدانید امسال در تمام دسته ها بدنسازان ایرانی ها واجد شرایط  رقابت هستند.

اخبار مستر المپیا از طریق سایت مکمل مارکت اطلاع رسانی می شود

پیشنهاد می کنیم این گزارش خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

گزارش نتایج مستر المپیا 2022 در سایت مکمل مارکت

اکبر خزایی و 5 بدنساز ایرانی به لاس وگاس نمی روند!
 خبر فوری
امسال نام بیش از 16 نفر ایرانی در لیست شرکت کننده های مستر المپیا 2022 است. اما ویزای آمریکا برای 5 نفر از بدنسازان ایرانی و داور بین المللی ایران به نام “اکبر خزایی” که قرار بود به عنوان داور بین المللی در مسابقات مستر المپیا لاس وگاس 2022 داوری کند، صادر نشد و این افراد که نامشان در لیست شرکت کنندگان مستر المپیا 2022 و لیست داوری مسابقات مستر المپیا لاس وگاس است در این رویداد تاریخی حاضر نخواهند شد.
ویزای ایرانیان برای مستر المپیا
بدنسازان نماینده ایران شامل جعفر غفارنژاد، حسین کلاته، وحید بادپی، آیت باقری، بهروز تابانی و داور بین المللی ایرانی (اکبر خرایی) که برای پرچمداری در بزرگترین رویداد پرورش اندام دنیا قصد حضور در رقابت های مستر المپیا را داشتند، موفق به دریافت ویزا نشدند.
مستر المپیا 2022- دسته اپن مردان-

نمایندگان ایران در مستر المپیا– دسته آزاد مردان

هادی چوپان از شناخته شده ترین ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲ است که طی سالهای اخیر با کسب مدال برنز مستر المپیا 2019، مقام چهارم مستر المپیا 2020 و مقام سوم مستر المپیا 2021، کارنامه قهرمانی خود را درخشان کرده است. 

نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲ دردسته اپن مردان :

 • هادی چوپان (ایران)
هادی چوپان- ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲

 


بیوگرافی و زندگینامه هادی چوپان مستر المپیا

جالب است بدانید:

 زندگینامه هادی چوپان (کلیک کنید)


 

نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲/ اپن مردان

علاوه بر هادی چوپان، دو نفر شرکت کننده ایرانی دیگر نیز با کسب امتیاز لازم، واجد شرایط شرکت در این رقابت هستند. بدنسازان ایرانی در مستر المپیا با آمادگی کافی، واجد شرایط برای رقابت در دسته وزنی اپن مردان می باشند:

 • بهروز تابانی آبرقانی (ایران)
 • حسین کلاته (کانادا)

بهروز تابانی- مستر المپیا-

بهروز تابانی از شاگردان استاد وحید اکبرزاده و هادی چوپان از شاگردان هنی رامبد، نمایندگان ایران در مستر المپیا 2022 هستند. ایرانیان مستر المپیا با ژنتیک استثنایی و زیبا در دسته وزنی آزاد با رقیبان سرسختی همچون بیگ رامی، برندون کوری، نیک واکر، ویلیام بوناک و… به رقابت می پردازند.

 


 

مستر المپیا 2022- دسته 212 پوند-

نمایندگان ایران در مستر المپیا 212 پوندی

لیست نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲ شامل 3 نفر شرکت کننده ایرانی است که با کسب امتیاز لازم، واجد شرایط برای رقابت در دسته وزنی 212 پوند هستند:

 • حسین کلاته (کانادا)
 • جعفر غفارنژاد عزیزی (ایران)
 • آیت باقری (ایران)
حضور بدنسازان ایرانی در مستر المپیا 2022 باعث شده این دوره از مسابقات پرورش اندام جهان، بیش از دوره های قبلی مستر المپیا برای ایرانیان جذاب باشد. علاقمندان به این ورزش، بی صبرانه منتظر رقابت ایرانی های مستر المپیا در بزرگترین مسابقه بدنسازی جهان هستند.
اغلب قهرمانان ایران در مستر المپیا در نمایشگاه و مسابقات دبی ماسل شو ۲۰۲۲ حضور داشتند و از بدن خود رونمایی کردند. می توان گفت ایرانی های مستر المپیا از آمادگی بسیار بالایی برخوردارند.

جعفر غفارنژاد- مستر المپیا

 (جعفر غفارنژاد)

آیت باقری- مسترالمپیا-

(آیت باقری)

 

لیست نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲/ دسته 212 مردان

لیست نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲ که با کسب امتیاز لازم، واجد شرایط شرکت در دسته وزنی 212 پوند مردان هستند شامل چهار نفر از ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲ است:

 • مرتضی مشایخ کردکلا (ایران)، 

مرتضی مشایخ کردکلا- مسترالمپیا

 

 • حامد محمود عینی (ایران)، 

حامد محمود عینی- مستر المپیا

 

 • میثم کشوری (ایران)

- میثم کشوری - مستر المپیا-

 

 • مهدی حیدری (ایران)

مهدی حیدری- مستر المپیا-

 

می توان گفت بعد از دسته اپن، دسته 212 پوند مردان با حضور ایرانی های مستر المپیا از پرطرفدارترین رقابت های این دوره است. حامد عینی در دبی ماسل شو در حضور هنی رامبد از بدن خود رونمایی کرد؛ کیفیت حجم عضلانی حامد عینی بسیار چشمگیر است.

سایر بدنسازان ایرانی در مستر المپیا ۲۰۲۲ نیز با بهترین آمادگی بدنی در استیج این رقابت ها حاضر می شوند. زمان برگزرای رقابت دسته 212 پوند پیش از دسته آزاد مردان است. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده جدول زمانبندی مسابقات مستر المپیا 2022 مقاله زیر را مشاهده کنید:


 بیشتر بدانید:

جدول زمانبندی مسابقات مستر المپیا 2022


مستر المپیا 2022- فیزیک کلاسیک مردان-

ایرانی های حاضر در مستر المپیا – فیزیک کلاسیک

لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲ در دسته فیزیک کلاسیک مردان، با حضور قهرمانان ایرانی مستر المپیا شامل شرکت کنندگان زیر است:

 • وحید بادپی (ایران)

وحید بادپی- مستر المپیا

 

 • علی فولادوند (ایران)

علی فولادوند-مستر المپیا

 

قهرمانان ایرانی مستر المپیا- دسته فیزیک کلاسیک

لیست قهرمانان ایرانی مستر المپیا که با کسب امتیاز لازم، واجد شرایط برای رقابت در دسته فیزیک کلاسیک مردان هستند شامل 3نفر شرکت کننده ایرانی است:

 • مسعود هارونی (ایران)
 • محمدکاظم ذوالفقاری (ایران)
 • علی شمس قمر (ایران)

علی شمس قمر- مستر المپیا-

دسته فیزیک کلاسیک از پرطرفدارترین رشته های بدنسازی مسابقات مستر المپیا است که شرکت کنندگان را در سراسر جهان به چالش می کشد. در این دسته ایرانی های مستر المپیا با بدنهای زیبا و کلاسیک آماده درخشیدن در استیج مسابقات هستند. حضور 5 نفر شرکت کننده ایرانی به عنوان نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲ جذابیت این دسته را دوچندان کرده است. 

مزیت عضویت در کانال تلگرام مکمل مارکت

 شما عزیزان می توانید برای عضویت در کانال، از تخفیف خرید مکمل و جدیدترین اخبار ورزشی و آموزش های بدنسازی مطلع شوید، برای عضویت روی تصویر زیر کلیک کنید:

کانال تلگرام مکمل مارکت

مستر المپیا 2022- دسته فیزیک مردان-

نمایندگان ایران در مستر المپیا– در فیزیک مردان

لیست شرکت کنندگان مستر المپیا 2022 دسته فیزیک مردان، با حضور دو شرکت کننده ایرانی:

 • آریا صفایی (ایالات متحده آمریکا)
 • حسین کریمی (ایران)
حسین کریمی در لیست نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲ قرار دارد و آریا صفایی نیز یک بدنساز ایرانی با اقامت آمریکا است که سال گذشته نیز در مسابقات مستر المپیا حضور داشته است. 

 

لیست نمایندگان ایران، واجد شرایط شرکت در مستر المپیا ۲۰۲۲ دسته فیزیک مردان:

لیست نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲ که با کسب امتیاز لازم، واجد شرایط رقابت در دسته فیزیک مردان هستند شامل دو نفر شرکت کننده ایرانی است که نام ایشان در فهرست اسامی شرکت کنندگان مستر المپیا فیزیک قرار دارد:

 • یاشار عنبری (ایران)
 • اکبر سرباز سرخانلو (کانادا)

اکبر سرباز- ایرانی های حاضر در مستر المپیا 2022

در لیست ایرانی های حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲ علاوه بر حسین کریمی، یاشار عنبری نیز واجد شرایط رقابت در دسته فیزیک مردان است و به عنوان یکی از  نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲ در این رقابت حضور دارد. اکبر سرباز نیز چهره آشنا در رشته فیزیک ایران است که اخیرا به کانادا رفته و عنوان یک ایرانی در این رقابت هیجان انگیز، حاضر می شود. 


 اخبار مستر المپیا:

نتایج کامل مستر المپیا 2022 (فینال مستر المپیا 2022 همه رشته ها)  نتایج کامل نهایی مستر المپیا (کلیک کنید)


ایرانی های حاضر در مستر المپیا – میس المپیا زنان

ایرانی های حاضر در مستر المپیا (میس المپیا) 2022، با اصالت ایرانی و مقیم کشور های کانادا و آمریکا که واجد شرایط برای رقابت در دسته اپن، فیگور و بیکینی زنان هستند به شرح زیر می باشد:

شرکت کنندگان مستر المپیا / دسته اپن زنان

 • مونا پورصالح (کانادا)

 

شرکت کنندگان مستر المپیا/ دسته فیگور زنان

 • مریم بامداد (کانادا)

 

شرکت کنندگان در مستر المپیا/ بیکینی زنان

 • مهسا اکبری مهر (آمریکا)

زنان، با اصالت ایرانی نیز در مسابقات مستر المپیا 2022 (میس المپیا) حضور دارند. زنان ایرانی حاضر در مستر المپیا ۲۰۲۲ جزء نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲ نیستند و در کاناد و آمریکا اقامت دارند. 

پیش بینی قهرمانی نمایندگان ایران در مستر المپیا ۲۰۲۲

پیش بینی شما درباره قهرمانی نمایندگان ایران در مستر المپیا 2022 چیست؟ می توانید نظرات و تحلیل های خود را درمورد ایرانی های مستر المپیا 2022 در بخش دیدگاه ها در همین صفحه به اشتراک بگذارید.

 

4.3/5 - (25 امتیاز)
مطلب مفیدی برای شما بود ؟ لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید :)
درباره این مطلب نظر دهید !

پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...