تاریخ مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی 1401

تاریخ و زمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی 1401

در این صفحه از آخرین اخبار مربوط به زمان و تاریخ مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی در سال 1401 مطلع می شود. جدیدترین اخبار مربوط به زمان و محل برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام برای اعزام به مسابقات خارج از کشور در سال 1401 در این صفحه اطلاع رسانی شده است:

زمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی سال 1401

در این صفحه آخرین اخبار محل برگزاری و تاریخ و زمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی برای اعزام به مسابقات خارج از کشور را می خوانید،

 اخبار مربوط به اعزام به مسابقات پرورش اندام خارج از کشور که بعد از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی در سال 1401 انجام می شود در این صفحه به طور مداوم به روزرسانی می شود:

مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی در شهریور 1401

مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی در شهریور ماه برای اعزام به اسپانیا، در تاریخ 23 تا 25 شهریور ماه خواهد بود. زمان اعزام تیم ملی به مسابقات اسپانیا در تاریخ 11 آبان ماه 1401 است.

 

مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی در مرداد 1401

زمان برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی در مرداد ماه 1401 است. هدف از برگزاری این رقابت، انتخاب اعضای تیم ملی پرورش اندام کشور برای اعزام به مسابقات آسیایی قرقیزستان است. این مسابقات طی روزهای 18 تا 22 مرداد ماه در رشته های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار برگزار می شود.

توجه داشته باشید که مسابقات انتخابی تیم ملی کشور برای مسابقات آسیایی قرقیزستان همان مسابقات کشوری بدنسازی است که در مرداد ماه برگزار می شود. 

پیرو آخرین دیدار عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با استاندار کرمانشاه با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام به میزبانی استان کرمانشاه برگزار می شود.

سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه شرح داد، کرمانشاه میزبان برگرازی مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی است. باتوجه به اینکه قهرمانان بزرگ این رشته ها در کشور همگی در این مسابقات حضور پیدا می کنند، لذا مسابقات کرمانشاه به عنوان “جنگ ستارگان” شهره شده است. کرمانشاه میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام است.

وی با بیان اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی در کرمانشاه در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود، عنوان کرد: شرکت کنندگان در قالب تیم های استانی در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

حدود 800 ورزشکار برای شرکت در مسابقات کشوری از سراسر ایران به کرمانشاه آمده اند و سالن مجموعه ورزشی امام(ره) به عنوان محل برگزاری این رویداد، در نظر گرفته شده است.

مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی ایران-min

جدول زمانبندی مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام 1401

زمانبندی نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام  یا همان مسابقات انتخابی تیم ملی آسیایی در کرمانشاه از سوی فدراسیون اعلام شد:

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در برنامه اولیه تاریخ مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام در کرمانشاه 19 الی 23 مردادماه اعلام شده بود، اما با اعلام نظر کمیته فنی و در جهت صرفه جویی در وقت و هزینه های هیات های استانی و ورزشکاران، این رقابت ها از 19 الی 21 مردادماه برگزار می گردد.

بدین ترتیب در روز 19 مردادماه وزن کشی و قدکشی تمامی رشته ها از ساعت 14 الی 19 در سالن امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار می گردد.

روز 20 مردادماه مسابقات از ساعت 9 صبح آغاز خواهد شد و به ترتیب ورزشکاران در رشته های فیزیک، ماسکولار و فیزیک کلاسیک و در هر گروه به ترتیب پیشکسوتان، جوانان و بزرگسالان رقابت خود را برگزار می کنند.

روز 21 مردادماه مسابقات از ساعت 9 صبح آغاز خواهد شد و به ترتیب ورزشکاران در رشته های بادی کلاسیک، گیمز کلاسیک و بادی بیلدینگ و در هر گروه به ترتیب پیشکسوتان، جوانان و بزرگسالان رقابت خود را برگزار می کنند.

جدول زمانبندی مسابقات تیم ملی بدنسازی

تاریخ و زمان مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی قرقیزستان


بیشتر بدانید:

زمان برگزاری مسابقات کشوری 1401 (کلیک کنید)


زمان اعزام تیم ملی بدنسازی برای مسابقات آسیایی قرقیزستان 2022

سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام کرمانشاه شرح داد، نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی بدنسازی، به رقابت‌های آسیایی 2022 به میزبانی بیشکک کشور قرقیزستان اعزام می شوند. زمان اعزام تیم ملی بدنسازی پیش از آغاز وزن کشی خواهد بود. زمان برگزاری مسابقات آسیایی قرقیزستان در تاریخ 1401/06/11 الی 1401/06/14 است.

 منبع : اخبار ورزشی

به این صفحه امتیاز دهید
مطلب مفیدی برای شما بود ؟ لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید :)
درباره این مطلب نظر دهید !

پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...