درباره ما

مکمل مارکت

مکمل مارکت در سال 1398 و در زمانی که بازار مکمل ورزشی در کشور مملو از مکملهای تقلبی بود، فعالیت خود را آغاز کرد و توانست در طول این سال ها اعتماد مشتریان خود را با مکمل های اصل و اورجینال جلب کند تا لذت خرید آنلاین و آسان و ارسال در کوتاه ترین زمان به سراسر کشور را تجربه کنند.

مکمل مارکت، فروشگاه آنلاین برندهایی همچون MBN هلند، ترک نوتریشن، ژن استار، کارن، کاله، پگاه و … است. مکمل مارکت، وبسایت فروش مکمل های بدنسازی و معرفی مکمل های ورزشی موجود در بازار می باشد. تمامی محصولات این فروشگاه به صورت اورجینال در اختیار مصرف کنندگان سراسر کشور قرار میگیرد. انواع مکمل های ورزشی کاهش و افزایش وزن در این وبسایت، با مشخصات کامل معرفی شده و با هدف خرید آگاهانه به نمایش گذاشته شده است. مکمل مارکت علاوه براینکه بازار خرید آنلاین مکمل بدنسازی است، مرجع جامع اطلاع رسانی تمامی محصولات افزایش و کاهش وزن بوده و برای فروش مکمل ورزشی اورجینال راه اندازی شده است.

این فروشگاه آنلاین، وب سایت معرفی و فروش مکمل های ورزشی است. پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی تمامی محصولات افزایش و کاهش وزن به منظور اطلاع رسانی و آشنایی مصرف کنندگان راه اندازی شده است و ارسال مکمل به تهران با پیک و به سایر شهرستان ها از طریق پست پیشتاز انجام می شود.

تمامی محصولات و مکمل های ورزشی کاهش و افزایش وزن به منظور اطلاع رسانی، در مکمل مارکت معرفی شده و به نمایش گذاشته شده است تا مصرف کنندگان، خرید آگاهانه ای داشته باشند.

  • قطعا مکمل مارکت قصد تجویز مکمل و محصولات چاقی و لاغری را ندارد. مصرف کنندگان بعد از مشاوره با پزشک می توانند برای تهیه محصولات مورد نیاز اقدام نمایند. مکمل مارکت با راه اندازی این وب سایت در تلاش است تا فرایند انتخاب، مقایسه و تهیه مکمل های مورد نیاز مشتریان محترم را بدون حضور فیزیکی ، صرف وقت و هزینه مراجعه برای خرید ، فراهم نماید.
  • همچنین، مکمل مارکت با هدف توسعه آموزش، یادگیری و جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موضوعات مرتبط با اخبار دنیای ورزش و بدنسازی، معرفی انواع مکمل های ورزشی، بهبود سلامت و … مقالات متعددی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
  • مطالب و مقالات مکمل مارکت، تهیه شده و ترجمه منابع معتبر، برای کسب اطلاعات مخاطبان عزیز است. بنابراین این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شود و برای استفاده از آنها لازم است با پزشک مربوطه مشورت نمایید.

با سپاس فراوان از شما، خواهشمندیم با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، مسیر ارائه خدمات بهتر را برای مکمل مارکت تسهیل نمایید.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌ رسد. برخی از ایده‌های کنونی وب سایت مکمل مارکت، نتیجه اعمال نظرات مخاطبان ما بوده است. اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید :)