درباره ما

مکمل مارکت

مکمل مارکت، وب سایت معرفی و فروش مکمل های ورزشی است. پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی تمامی محصولات افزایش و کاهش وزن به منظور اطلاع رسانی و آشنایی مصرف کنندگان راه اندازی شده است و ارسال مکمل به تهران با پیک و به سایر شهرستان ها از طریق پست پیشتاز انجام می شود.

تمامی محصولات و مکمل های ورزشی کاهش و افزایش وزن به منظور اطلاع رسانی، در مکمل مارکت معرفی شده و به نمایش گذاشته شده است تا مصرف کنندگان، خرید آگاهانه ای داشته باشند.

  • قطعا مکمل مارکت قصد تجویز مکمل و محصولات چاقی و لاغری را ندارد. مصرف کنندگان بعد از مشاوره با پزشک می توانند برای تهیه محصولات مورد نیاز اقدام نمایند. مکمل مارکت با راه اندازی این وب سایت در تلاش است تا فرایند انتخاب، مقایسه و تهیه مکمل های مورد نیاز مشتریان محترم را بدون حضور فیزیکی ، صرف وقت و هزینه مراجعه برای خرید ، فراهم نماید.
  • همچنین، مکمل مارکت با هدف توسعه آموزش، یادگیری و جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موضوعات مرتبط با اخبار دنیای ورزش و بدنسازی، معرفی انواع مکمل های ورزشی، بهبود سلامت و … مقالات متعددی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
  • مطالب و مقالات مکمل مارکت، تهیه شده و ترجمه منابع معتبر، برای کسب اطلاعات مخاطبان عزیز است. بنابراین این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شود و برای استفاده از آنها لازم است با پزشک مربوطه مشورت نمایید.

با سپاس فراوان از شما، خواهشمندیم با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، مسیر ارائه خدمات بهتر را برای مکمل مارکت تسهیل نمایید.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌ رسد. برخی از ایده‌های کنونی وب سایت مکمل مارکت، نتیجه اعمال نظرات مخاطبان ما بوده است. اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید :)