مستر المپیا هادی چوپان 2022 (فیلم جدید + عکس)

هادی چوپان در مستر المپیا + عکس و فیلم و بیوگرافی

در این خبر، می توانید فیلم جدید و عکس های مستر المپیا هادی چوپان 2022 را مشاهده کنید. هادی چوپان نماینده کشورمان، برای چهارمین سال متوالی در مسابقات مستر المپیا شرکت کرد و در مستر المپیا 2022 موفق به کسب مقام اول قهرمانی شد. در ادامه فیلم فیگور هادی چوپان در مستر المپیا 2022 را مشاهده می کنید. 

نتایج دسته اپن اعلام شد:

هادی چوپان نفر اول مستر المپیا و برنده (400.000 دلار آمریکا) حدود 16 میلیارد تومان شد. 

اخبار مستر المپیا از طریق سایت مکمل مارکت اطلاع رسانی می شود

پیشنهاد می کنیم این گزارش خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

گزارش نتایج مستر المپیا 2022 در سایت مکمل مارکت

 

سوابق قهرمانی هادی چوپان در مستر المپیا

سوابق قهرمانی هادی چوپان در مسابقات مستر المپیا سال 2019 تا 2022 به شرح زیراست:

 1. مقام سوم مِستر المپیا ، ۲۰۱۹
 2. مقام چهارم مستر المپیا ۲۰۲۰
 3. مقام سوم مستر المپیا ۲۰۲۱
 4. مقام اول مستر المپیا 2022 

مسابقات مستر المپیا 2022 هادی چوپان

مسابقات مستر المپیا 2022 هادی چوپان در مرحله مقدماتی و مرحله فینال مربوط به دسته اپن (سنگین وزن آزاد) است. رغیبان سرسخت هادی چوپان در مستر المپیا 2022، که در دوره های قبل نیز حضور داشتند، شرکت کنندگانی نظیر بیگ رامی (قول مصری)، برندون کوری، نیک واکر، ویلیام بوناک هستند.

مسابقه مستر المپیا ۲۰۲۲ هادی چوپان یک رقابت جذاب و دیدنی می باشد. وی اولین بدنساز ایرانی است که در این سطح از بدنسازی حرفه ای گام برداشته و پرچمدار ایران در میان کشورهای مختلف دنیا شده است. شهر نوادا در لاس وگاس، میزیان مستر المپیا شد. هادی چوپان در سال 2022 با آمادگی و پیشرفت بدنی بالا، در سکوی رقابت لاس وگاس حاضر شد. پیشنهاد می کنیم تماشای فیلم مستر المپیا 2022 هادی چوپان، را از دست ندهید. 

تاریخ و زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا 2022 در روزهای 16 تا 18 دسامبر در لاس وگاس، نوادا است. این تاریخ به شمسی برابر با روز 25 تا 27 آذر ماه 1401 است. برای مشاهده ساعت و زمان دقیق مسابقه می توانید “اینجا” کلیک کنید.

 

فیلم قهرمانی هادی چوپان در مستر المپیا

فیلم هادی چوپان در مستر المپیا 2022 و سه سال متولی پیش از این را می توانید همینجا مشاهده کنید:

هادی چوپان مستر المپیا 2022

فیلم فیگور هادی چوپان در مستر المپیا 2022

برای مشاهده فیلم فیگور هادی چوپان در مستر المپیا 2022 روی کادر فیلم کلیک نمایید. فیلم فیگور هادی چوپان به صورت اختصاصی بر روی استیج مسابقه مستر المپیا دسته اپن است:

 

فیلم هادی چوپان در فینال مستر المپیا 2022

فیلم مرحله فینال و قهرمانی هادی چوپان در مستر المپیا 2022

فیلم مرحله فینال اپن و نتایج مستر المپیا ۲۰۲۲ مربوط به فینال اپن مستر المپیا 2022 به همراه لحظه اعلام نفرات برنده و صحبت های هادی چوپان است. فیلم قهرمانی هادی چوپان در مستر المپیا 2022 و لحظه قهرمانی هادی چوپان در سال ۲۰۲۲ را مشاهده می کنید در فیلم کامل قهرمانی، هادی چوپان در مورد زندگی نامه اش نیز صحبت می کند، پشنهاد می کنیم تماشای این فیلم را از دست ندهید. برای مشاهده، روی کادر فیلم کلیک کنید.

 

می توانید برای مشاهده “فیلم مستر المپیا هادی چوپان در آپارات” روی کادر فیلم کلیک نمایید:

 

مرحله مقدماتی مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا 2022

تا لحظاتی دیگر فیلم مرحله مقدماتی مسترالمپیا 2022 دسته اپن در دو مرحله فیلم کوتاه و فیلم بلند، همینجا در سایت مکمل مارکت پخش میشود:

فیلم کوتاه:

 

 

فیلم بلند: 

 


فیلم هادی چوپان در مستر المپیا 2022

برای مشاهده فیلم هادی چوپان در مستر المپیا 2022، می توانید روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

مصاحبه هادی چوپان در مستر المپیا 2022

نتیجه مسابقات مستر المپیا هادی چوپان

نتیجه مسابقات مستر المپیا هادی چوپان در سال 2022 اعلام شد:

فیلم ویدئویی

هادی چوپان مستر المپیا 2022- Hadi Choopan (1)

نتایج دسته اپن اعلام شد:

بیگ رامی پنجم شد. برندون کوری چهارم شد. نیک واکر سوم شد. هادی چوپان اول شد درک لانسفورد دوم شد. شاگردان هنی رامبد نفرات اول و دوم شدند. 

 


 بیشتر بدانید:

تاریخ و زمان برگزرای مسابقات مستر المپیا 2022 زمان مستر المپیا


جایزه مستر المپیا 2022 هادی چوپان

جایزه مستر المپیا 2022 هادی چوپان چقدر است. این سوال برای بسیاری از طرفداران این رقابت مطرح است. سال گذشته هادی چوپان در مستر المپیا 2021 موفق به کسب مقام سوم شد. جایزه مستر المپیا 2021 هادی چوپان 100 هزار دلار بود. جایزه مستر المپیا 2022 هادی چوپان بعد از اعلام نفرات برتر، همینجا اعلام می شود:

جایزه مستر المپیا 2022 هادی چوپان : برنده 400هزار دلار آمریکا شد.

 


بیوگرافی و زندگینامه هادی چوپان مستر المپیا

جالب است بدانید:

 زندگینامه هادی چوپان (کلیک کنید)


 

هادی چوپان

فیلم هادی چوپان در مستر المپیا 2020

فینال مسترالمپیا 2020 با حضور هادی چوپان: برای مشاهده فیلم هادی چوپان در مستر المپیا 2020 می توانید روی کادر فیلم کلیک کنید:

فیلم مستر المپیا هادی چوپان در آپارات

فیلم هادی چوپان در مستر المپیا 2019

فیلم فیگور گیری انفرادی هادی چوپان در مستر المپیا 2019:

فیلم مستر المپیا هادی چوپان در آپارات

بیوگرافی هادی چوپان

بیوگرافی هادی چوپان: وی (زادهٔ ۴ مهر ۱۳۶۶ در ابنو، شهرستان بیضا، استان فارس) بدن‌ساز حرفه‌ای اهل ایران است. او از سال ۱۳۷۹ ورزش پرورش اندام را شروع کرد و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملی بدن‌سازی ایران بوده‌است. چوپان چندین دوره در مسابقات فدراسیون جهانی بدن‌سازی و تناسب‌اندام شرکت کرده و عناوین ملی و بین‌المللی مختلفی را کسب کرده‌است.

مسابقات مسترالمپیا برای چهارمین سال متوالی با شگفتی سازی بزرگ هادی چوپان برگزار شد. این موضوع اتفاقی تاریخی در بدن‌سازی ایران به‌شمار می‌رفت چراکه تنها بدن‌ساز ایرانی که توانسته بود از ایران به مستر المپیا برود و رقابت کند، بیت‌الله عباس‌پور بود که در پایان هفدهمین مرد مستر المپیا در سال ۲۰۱۳ لقب گرفت.

زندگینامه هادی چوپان

در زندگینامه هادی چوپان می خوانید که او در سال ۱۳۶۶ در روستای ابنو در شهرستان بیضا استان فارس متولد شده است. در نوجوانی همراه برادر بزرگ‌ترش حسن، گچکار بوده‌است. در سال ۱۳۷۹ (۱۳ سالگی) به تشویق برادرش بدن‌سازی را آغاز کرد. پس از گذشتِ سه سال از آغاز فعالیت حرفه‌ای، به مقام سوم کشور و همچنین قهرمانی استان فارس دست پیدا کرد. در سال ۱۳۸۴ نخستین مدال ملی خود را به‌دست آورد. چوپان پس از تجربه کردن شکست‌ها و پیروزی‌های بسیار، چندین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی و نایب‌قهرمانی شده‌است.

 

مربی هادی چوپان کیست؟

اما مربی هادی چوپان کیست و اولین مربی او چه کسی بوده است؟ اولین مربی هادی چوپان، در سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۷ جمشید اوجی بود. پس از آن، چند سال مربی نداشت و از ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ علی نعمتی مربی‌گری او را بر عهده داشت. از اواخر ۱۳۹۶ به این سو هنی رامبد عهده‌دار مربی‌گری اوست. چوپان ساکن شیراز است و در آن شهر مدیریت یک باشگاه بدن‌سازی را بر عهده دارد. هادی چوپان در محافل جهانی ملقب به «گرگ پارسی» (The Persian Wolf) است.

چوپان توانست عنوان سومی مستر المپیا ۲۰۱۹ در سال ۲۰۱۹ را کسب کند و برندهٔ ۱۰۰ هزار دلار جایزه شود. او همچنین موفق به دریافت جایزهٔ «قهرمان مردم» که به‌تازگی به این مسابقات افزوده شده‌است، نیز گردید. چوپان برای حضور در این رقابت‌ها با مشکلات مالی و سیاسی مواجه بود، چراکه در سال پیروزی‌اش، طبق فرمان اجرایی ۱۳۷۶۹، صدور ویزای آمریکا برای ایرانیان ممکن نبوده‌است و به گفته خودش جایزه‌اش تنها بخشی از هزینه‌های قهرمانی‌اش را پوشش می‌دهد. او موفقیت خود را در سال ۲۰۲۱ با کسب مقام سوم مسترالمپیا تکرار کرد. در سال 2022 نیز موفق به کسب مدال طلای مستر المپیا شد. 

 

مزیت عضویت در کانال تلگرام مکمل مارکت

 شما عزیزان می توانید برای عضویت در کانال، از تخفیف خرید مکمل و جدیدترین اخبار ورزشی و آموزش های بدنسازی مطلع شوید، برای عضویت روی تصویر زیر کلیک کنید:

کانال تلگرام مکمل مارکت

 

عناوین و افتخارات هادی چوپان

 • تعداد ۱۵ مدال طلای استانی شامل فارس و تهران
 • تعداد ۶ مدال کشوری شامل ۳ طلا، ۲ نقره، ۱ برنز
 • نقرهٔ جهان، ۲۰۱۲
 • طلای آسیا، ۲۰۱۳
 • اوورال آسیا، ۲۰۱۳
 • طلای جهان، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵
 • طلای اورال مِستر المپیا، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات شروکلاسیک، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات گرَند پری، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات سان مارینو، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ دبی اکسپو، ۲۰۱۸
 • طلای مسابقات مستر المپیا، پرتغال، ۲۰۱۸
 • طلای مسابقات گرَند پری کرهٔ جنوبی، ۲۰۱۸
 • طلای مسابقات ونکوور پرو کانادا، ۲۰۱۹
 • برنز مِستر المپیا ، ۲۰۱۹
 • مقام چهارم مستر المپیا ۲۰۲۰
 • مقام سوم مستر المپیا ۲۰۲۱
 • مقام اول مستر المپیا 2022

جمع بندی 

در این صفحه از زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا 2022 مطلع شده اید و فیلم هادی چوپان در مستر المپیا 2019 تا 2022 را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. با مشاهده عکس ها و فیلم های جدید هادی چوپان می توانید مسیر رشد و پیشرفت حرفه ای این بدنسازی حرفه ای اهل ایران را مشاهده و بررسی کنید. نظر شما درمورد داوری مستر المپیا و آینده بدنسازی ایران در مسابقات بدنسازی مستر المپیا چیست، آیا ایرانیان می توانند در رشته های مختلف، در جایگاه های برتر رقابت های حرفه ای مستر المپیا قرار بگیرند؟ اصلی ترین معیار اصلی برای انتخاب نفرات برتر چیست، می توانید نظرات خود را در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید:

4.4/5 - (106 امتیاز)
مطلب مفیدی برای شما بود ؟ لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید :)
درباره این مطلب نظر دهید !

پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...