پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2022

پخش زنده مسابقات مستر المپیا

این سایت، آرشیو پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2022 است؛ علاوه بر این در همین صفحه از “سایت مکمل مارکت” می توانید پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2022 را مشاهده کنید. در ادامه لینک ورود به سایت پخش مستقیم مستر المپیا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

این لایو شامل پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2022 آماتوری و حرفه ای زنان و مردان است. پخش زنده مستر المپیا هادی چوپان 2022 را نیز می توانید همینجا مشاهده کنید.

 

نتایج تمامی رشته های مردان و زنان اعلام شد!

اخبار مستر المپیا از طریق سایت مکمل مارکت اطلاع رسانی می شود

پیشنهاد می کنیم این گزارش خبری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

گزارش نتایج مستر المپیا 2022 در سایت مکمل مارکت

مشاهده رایگان پخش زنده مستر المپیا 2022

فیلم پخش مسابقات مستر المپیا ، در همین صفحه به صورت رایگان با پخش هر بخش از مسابقات، در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.  فیلم پخش زنده در “سایت مکمل مارکت” به صورت رایگان پخش خواهد شد.

 

فیلم مرحله مقدماتی 220 پوند مستر المپیا 2022

می توانید برای تماشای فیلم مرحله مقدماتی 220پوند مستر المپیا 2022 در تاریخ 26آذر ماه (جمعه) روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

فیلم مرحله فینال 220 پوند مستر المپیا 2022

فیلم کامل پخش زنده مرحله نهایی و اعلام نتایج دسته 212 پوند: برای مشاهده فیلم مرحله فینال 220 پوند مستر المپیا 220 روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

 

فیلم مرحله مقدماتی مستر المپیا 2022 – دسته اپن

تا لحظاتی دیگر فیلم مرحله مقدماتی مسترالمپیا 2022 دسته اپن در دو مرحله فیلم کوتاه و فیلم بلند، همینجا در سایت مکمل مارکت پخش میشود:

فیلم کوتاه مرحله مقدماتی اپن مستر المپیا 2022:

 

 

فیلم کامل مرحله مقدماتی اپن مستر المپیا 2022: 

 

فیلم مرحله فینال مستر المپیا 2022 – دسته اپن

نتایج دسته اپن اعلام شد:

بیگ رامی پنجم شد. برندون کوری چهارم شد. نیک واکر سوم شد. هادی چوپان اول شد درک دوم شد. شاگران هنی رامبد نفرات و اول و دوم شدند. 

 

فیلم بخش پایانی مرحله فینال اپن مستر المپیا 2022

فیلم مرحله فینال اپن و نتایج مستر المپیا ۲۰۲۲ مربوط به فینال اپن مستر المپیا 2022 به همراه لحظه اعلام نفرات برنده و صحبت های هادی چوپان است. برای مشاهده روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

 

فیلم بخش اول فینال اپن مستر المپیا 2022:

 

 

فیگور هادی چوپان در مستر المپیا 2022

برای مشاهده فیلم فیگور هادی چوپان در مستر المپیا 2022 روی کادر فیلم کلیک نمایید. فیلم فیگور هادی چوپان به صورت اختصاصی بر روی استیج مسابقه مستر المپیا دسته اپن است:

 

هادی چوپان

فیلم قهرمان مردمی مستر المپیا 2022

برای مشاهده فیلم قهرمان مردمی مستر المپیا 2022 روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

 


بیوگرافی و زندگینامه هادی چوپان مستر المپیا

جالب است بدانید:

 زندگینامه هادی چوپان (کلیک کنید)


 

فیلم اعلام نتایج فیزیک مردان مستر المپیا 2022

برای مشاهده فیلم اعلام نتایج فیزیک مردان روی کادر فیلم کلیک کنید:

 

 

 

فیلم مرحله فینال و اعلام نتایج فیزیک کلاسیک مستر المپیا 2022

می توانید برای مشاهده فیلم مرحله فینال و اعلام نتایج فیزیک کلاسیک با قهرمانی کریس بامستد در مستر المپیا 2022، به عنوان قهرمان فیزیک کلاسیک مستر المپیا 2022 روی کادر فیلم کلیک کنید.

 

 

 

 


 

فیلم پخش زنده کنفرانس مستر المپیا 2022- هادی چوپان

فیلم ویدئویی حدود ساعت 12 شب، در تاریخ 26 آذر ماه 1401 (جمعه)، کنفرانس مستر المپیا با حضور هادی چوپان آغاز شد. برای مشاهده فیلم می توانید روی کادر فیلم کلیک کنید:

هادی چوپان: من برای چهارمین تونستم در مستر المپیا باشم و هر سال بهتر از سال قبل میام، من تهدیدی جدی برای همشون هستم، ترسی ندارم چه کسی هست، چه کسی نیست من بهتر از هر سالم هستم.

ادامه فیلم کنفرانس خبری مستر المپیا 2022

فیلم ویدئویی فیلم 1 کنفرانس مستر المپیا:

 


فیلم ویدئویی فیلم مصاحبه هادی چوپان در مستر المپیا 2022
فیلم زیر مربوط به مصاحبه هادی چوپان با فلکس و هنی رامبد است. هادی چوپان می گوید: شماره من به عنوان شرکت کننده در مسابقه مستر المپیا، یک است و این نشان دهنده این است که من در این رقابت اول می شوم.
علت این ادعای هادی چوپان فقط یک کری خوانی نیست، بلکه معمولا در مسابقات بدنسازی بزرگ، شماره های رند و خاص به شرکت کنندگانی اختصاص پیدا می کند که قهرمانی آنها از قبل توسط تیم داوری پیش بینی شده است. بنابراین می توانیم این انتظار را داشته باشیم که امسال هادی چوپان در جایگاه اول قرار بگیرد.

 

 

می توانید فیلم کامل و رایگان پخش زنده مستر المپیا 2022 را همینجا مشاهده کنید…

 


 بیشتر بدانید:

تاریخ و زمان برگزرای مسابقات مستر المپیا 2022 زمان مستر المپیا


 

مزیت عضویت در کانال تلگرام مکمل مارکت

 شما عزیزان می توانید برای عضویت در کانال، از تخفیف خرید مکمل و جدیدترین اخبار ورزشی و آموزش های بدنسازی مطلع شوید، برای عضویت روی تصویر زیر کلیک کنید:

کانال تلگرام مکمل مارکت


پخش زنده مسابقه مستر المپیا 2022

پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2022، در آذر ماه 1401 شروع شده است. مسابقات مستر المپیا در رشته های مختلف برای مردان و زنان در حال برگزاری بوده و محل برگزاری مسترالمپیا 2022 در لاس وگاس است. پخش زنده مسابقه مستر المپیا 2022، شامل پخش زنده المپیای آماتوری مردان و زنان و پخش زنده المپیای حرفه ای مردان و زنان است که همیجا مشاهده می کنید:

زمان پخش مستقیم مستر المپیا آماتوری 2022

زمان پخش زنده مسابقات مستر المپیا در بخش آماتوری در روزهای 13 و 14 دسامبر 2022، برابر با تاریخ 22 و 23 آذر ماه 1401 است.

زمان پخش مستقیم مستر المپیا حرفه ای 2022

زمان پخش زنده مسابقات مستر المپیا حرفه ای در روزهای 16 تا 18 دسامبر 2022، برابر با تاریخ 25 تا 27 آذر ماه 1401 است. پخش مستقیم مستر المپیا، برای هر رشته را می توانید از طریق همین صفحه تماشا کنید.


پخش زنده مستر المپیا هادی چوپان 2022

یکی از پرطرفدارترین لحظات در پخش زنده مسابقات مستر المپیا، مربوط به لحظات کنفرانس خبری و رقابت دسته اپن مردان با حضور هادی چوپان است. این رقابت در دو مرحله مقدماتی و فینال برگزار می شود و بسیار هیجان انگیز است. برای تماشای کل مسابقه و پخش زنده مستر المپیا هادی چوپان در سال 2022، به صورت تصویر باکیفیت اچ دی، می توانید از لینک لایو که در همین صفحه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، استفاده کنید.

 

نحوه تماشای پخش زنده مسابقات مستر المپیا 2022

دو روش برای تماشای کل مسابقه و پخش زنده مستر المپیا هادی چوپان در سال 2022، به صورت تصویر باکیفیت اچ دی، می توانید از لینک لایو که در همین صفحه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، استفاده کنید و یا فیلم ضبط شده مستر المپیا را به صورت رایگان در “سایت مکمل مارکت” تماشا کنید:

روش اول: می توانید فیلم پخش زنده مستر المپیا را در سایت مکمل مارکت و در همین صفحه به صورت رایگان مشاهده کنید. فیلم ضبط شده مسابقات مستر المپیا را در همین صفحه به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه، برای تماشا در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

روش دوم: مشاهده پخش زنده در سایت تی وی مستر المپیا: مردم در سراسر دنیا برای تماشای پخش زنده مستر المپیا 2022، می توانند به سایت رسمی پخش زنده مسابقات مستر المپیا مراجعه کنند. اما تماشای پخش زنده در سایت مستر المپیا، رایگان نیست و علاقمندان به تماشای فیلم با کیفیت پخش زنده، لازم است از طریق سایت “olympiaproductions.com” اشتراک خریداری کنند. ما در سایت مکمل مارکت برای رفاه شما عزیزان و سادگی دسترسی به لینک تماشای پخش زنده، لینک مستقیم لایو مستر المپیا 2022 را در این صفحه اختیار شما قرار داده ایم.


 

تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2022 حرفه ای

تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2022 حرفه ای با حضور هادی چوپان در دسته اپن آزاد مردان و سایر دسته ها شامل 212پوند، فیزیک مردان، فیزیک کلاسیک، ویلچر مردان به زودی همینجا پخش شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.


سایت پخش زنده مستر المپیا 2022

ورود به سایت پخش زنده مستر المپیا

 در این قسمت، لینک ورود مستقیم به سایت رسمی پخش زنده مستر المپیا به نام “المپیا تی وی” OLYMPIA TV را در اختیار علاقمندان به تماشای پخش زنده مستقیم مستر المپیا در سراسر دنیا قرار داده ایم.

 

فیلم ویدئوییتماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا مقدماتی و فینال 2022

برای تماشای آنلاین و مستقیم مسابقات مستر المپیا مقدماتی و فینال 2022 به صورت اچ دی از سایت مستر المپیا لازم است با کلیک روی تصویر زیر، اشتراک پخش زنده خریداری کنید:

فیلم ویدئویی تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2022 آماتوری

برای مشاهده مسابقات مستر المپیا به صورت پخش زنده و با کیفیت اچ دی، لازم است به سایت رسمی پخش زنده مسابقه مستر المپیا که نشانی آن در این صفحه ذکر کردیم، مراجعه کرده و بسته PPV برای مشاهده پخش زنده مستر المپیا را خریداری کنید. اما برای مشاهده رایگان پخش زنده مستر المپیا می توانید در همین صفحه فیلم پخش زنده را مشاهده کنید.

برای تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2022 آماتوری مردان و یا خرید فیلم ضبظ شده مسابقات مسترالمپیا 2022 با کیفیت بالا، می توانید روی لینک تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم ویدئویی خرید اشتراک فیلم های مسابقات مستر المپیا آماتوری مردان و زنان:

فراموش نکنید که رمز عبور و ایمیل خود را ذخیره کنید تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید دوباره وارد شوید و تماشا کنید.

توجه داشته باشید که بسته آماتور المپیا، فقط شامل پوشش پخش زنده و آرشیو فیلم های آماتور المپیا لاس وگاس می شود. برای مسابقات پیش داوری و مسابقات عصر المپیا 2022، لازم است بسته المپیا را خریداری کنید.


فیلم ویدئویی خرید اشتراک فیلم های مسابقات مستر المپیا آماتوری زنان:

برای تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2022 آماتوری زنان و یا خرید فیلم ضبظ شده مسابقات مسترالمپیا 2022 با کیفیت بالا، می توانید روی لینک تصویر زیر کلیک کنید:

میس المپیا آماتور 2022 چهارشنبه / لاس وگاس بعد از ظهر به وقت آمریکا ساعت 03:30
فراموش نکنید که رمز عبور و ایمیل خود را ذخیره کنید تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید دوباره وارد شوید و تماشا کنید.

توجه داشته باشید که این بسته آماتور المپیا فقط شامل پخش زنده مستر المپیا و آرشیو فیلم های آماتور المپیا لاس وگاس می شود. برای مسابقات پیش داوری و مسابقات عصرانه المپیا 2022، بسته المپیا را خریداری کنید.


فیلم ویدئویی برای تماشای آنلاین مسابقات مستر المپیا 2022 آماتوری زنان و یا خرید فیلم ضبظ شده مسابقات مسترالمپیا 2022 با کیفیت بالا، می توانید روی لینک تصویر زیر کلیک کنید:

چهارشنبه شب میس المپیا آماتور 2022/ در لاس وگاس/ پنجشنبه 15 دسامبر 2022 ساعت 1:30 صبح + 03:30 (بسته PPV آماتور المپیا 2022)

این بسته مربوط به تماشای پخش زنده المپیا چهارشنبه شب، 14 دسامبر 2022 در لاس وگاس، نوادا و مراسم فینال ها و اهدای جوایز یک ساعت پس از پیش داوری NPC است. فراموش نکنید که رمز عبور و ایمیل خود را ذخیره کنید تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید دوباره وارد شوید و تماشا کنید.

توجه داشته باشید که این بسته آماتور المپیا فقط شامل پوشش آماتور المپیا لاس وگاس می شود. برای مسابقات پیش داوری و مسابقات عصرانه المپیا 2022، بسته حق بیمه المپیا را از اینجا خریداری کنید.

سوالات متداول نحوه تماشای پخش زنده مستر المپیا

در این بخش، پاسخ سوالات متداول در مورد مشکلات و ابهامات در مورد نحوه تماشای پخش زنده مستر المپیا را می خوانید:

من نمی توانم در المپیا 2022 شرکت کنم یا به عنوان تماشاگر حاضر باشم، اما می خواهم با پرداخت به ازای هر مسابقه، رقابت های مسترالمپیا را به صورت زنده تماشا کنم. چگونه و از کجا می توانم این کار را انجام دهم؟

می توانید اشتراک پخش زنده مسابقات مستر المپیای 2022 (و همچنین بازپخش المپیاهای 2020 و 2021 و 2022) را در https://www.olympiaproductions.com/ سفارش دهید و تماشا کنید.

من برای ثبت نام یا ورود به سیستم پرداخت جهت تماشای آنلاین مستر المپیا در سایت رسمی پخش زنده مسابقات Olympia، مشکل دارم؟ از کجا می توانم راهنمایی کسب کنم؟

می توانید برای ثبت نام، ورود به سیستم و سایر مشکلات فنی از https://www.olympiaproductions.com/help راهنمایی دریافت کنید.

آیا به همراه داشتن دوربین عکاسی و دوربین های فیلمبرداری در مسابقه المپیا 2022 مجاز هستند؟

دوربین های مخصوص استفاده شخصی مجاز هستند (بدون سه پایه یا مونوپاد). فیلمبرداری با دوربین های فیلمبرداری اکیدا ممنوع است. هر کسی که بدون رضایت کتبی اعلام شده Olympia Productions LLC فیلمبرداری می کند، ممکن است فورا  از سالن حذف شود. زیرا فیلم پخش زنده مسابقه در سایت رسمی مستر المپیا به فروش می رسد. البته ما در سایت مکمل مارکت فیلم های ضبظ شده از پخش زنده مستر المپیا را به صورت رایگان در اختیار شما می گذاریم.

چگونه می توانم اعتبار رسانه ای را برای مسابقات المپیا 2022 دریافت کنم؟

درخواست اعتبار رسانه ای به اعضای واجد شرایط رسانه ارائه می شود. می توانید سوالات خود را در مورد پخش زنده مستر المپیا در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید:

5/5 - (2 امتیاز)
مطلب مفیدی برای شما بود ؟ لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید :)
درباره این مطلب نظر دهید !

پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...